Showbiz

U arrestua për armëmbajtje pa leje, Fjolla Morina është shtatzënë

Shkruar nga Liberale
U arrestua për armëmbajtje pa leje, Fjolla Morina është

"Shqiptarja.com" raporton se ekspertiza e mjekut gjinekolog në spitalin e Kukësit, ka dalë në përfundimin se këngëtarja është dy muajshe shtatzanë.

Ndërkohë prokuroria e Kukësit ka çuar në gjykatën e rrethit kërkesën për caktimin e masës së sigurisë “arrest në burg”, për këngëtaren.

34-vjeçaria akuzohet për “Trafik të armëve dhe municioneve” dhe nisur nga kjo vepër penale, për Morinën prokuroria i ka kërkuar gjykatës, caktimin e masës së “arrestit në burg”. Seanca gjyqësore pritet të zhvillohet ditën e nesërme në ambjentet e gjykatës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH