Showbiz

U arrestua për armëmbajtje pa leje, del nga burgu Fjolla Morina

Shkruar nga Liberale
U arrestua për armëmbajtje pa leje, del nga burgu Fjolla Morina

Ka dalë nga qelia këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina.

Gjykata ka refuzuar ekstradimin për në Shqipëri.

Morina ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli Tirana, pasi mbi të rëndonte akuza për trafikim të armëve dhe municioneve në Shqipëri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH