Aktualitet

U arrestua me grupin ”Avdylaj”, Gjykata liron Saimir Gjepalin

Shkruar nga Liberale
U arrestua me grupin ”Avdylaj”, Gjykata liron Saimir Gjepalin

Saimir Gjepali i arrestuar gjatë operacionin "Vol-Vo 4" dy vite më parë si anëtar i grupit Avdylaj është liruar nga Gjykata e Durrësit, por i është vendosur masa detyrim paraqitje.

Gjepali i cili njihet dhe për kërcënimin ndaj gardianit të burgut "313".

Po ashtu Gjepali së bashku me anëtarët e tjerë të grupi Avdylaj dhe bashkëpuntorë u arrestua në tetor të 2018 ku u goditën 4 grupe kriminale për laboratorin e heroinës në Has.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH