Showbiz

Twerk në kishë, rrjeti “kryqëzon” Arjola Demirin

Shkruar nga Liberale

Një video e fundit e aktores Arjola Demiri ka irrituar tej mase ndjekësit e saj.

Aktorja shfaqet në kishë, e veshur me një fustan të zi teksa kërcen me levizje provokuese këngën “Nasty” të Dafina Zeqirit.

Komentuesit nuk e kanë toleruar aspak këtë gjest të aktores.

Kisha është shtëpia e Zotit. Ka norma dhe etikë në sjellje dhe veshje. Çfarë ka dashur të shprehi me këtë skenë”, shkruan një prej dhjetra kritikuesëve të aktores në këtë video.

Kërcejnë në varreza, kërcejnë në kisha. Kështu është kur ta jep fama në kokë. Pak përulësi nuk i bën dëm askujt”, shkruan dikush tjetër që krahason videon me skandalin e motrave Pojani që kërcenin në varreza pak muaj më parë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH