Aktualitet

Tronditet Lushnja/ I biri mbyt babain 85-vjeçar

Shkruar nga Liberale
Tronditet Lushnja/ I biri mbyt babain 85-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në fshatin Remas të Lushnjës.

Raportohet se i biri ka mbytur të atin.

Mësohet se Andrea Stasa ka mbytur të atin Miter Stasan 85 vjeç.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e krimit makabër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH