Showbiz

Trondit i riu shqiptar, pranon para prindërve dhe publikut se ka kryer marrëdhënie me djem dhe vajza

Shkruar nga Liberale
Trondit i riu shqiptar, pranon para prindërve dhe publikut se ka kryer

Jam panseksual! Në një emision televiziv është zbuluar për herë të parë orientimi seksual i një të riu shqiptar që jeton në Amerikë.

Ai është Ari Zeneli dhe gjatë një interviste zbuloi për herë të parë orientimin e tij seksual duke pohuar para publikut dhe para prindërve të cilët deri dje nuk e dinin, se është panseksual, pra një njeri që dashurohet me karakterin e një personi tjetër pa dallim gjinie.

30-vjeçari shqiptar zgjodhi ta bënte për herë të parë këtë rrëfim në një intervistë televizive, ndërsa tha se prindërit do e mirëkuptojnë dhe do e përkrahin. Ari zbuloi se marrëdhënia e tij e parë ka qenë me një grua, por më pas ka pasur marrëdhënie edhe me meshkuj.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH