Aktualitet

Tritol makinës së prokurorit, reagon Meta: Askush të mos guxojë të...

Shkruar nga Liberale
Tritol makinës së prokurorit, reagon Meta: Askush të mos

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka dënuar vendosjen e eksplozivt shpërthyes në makinën e prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçi.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta shkruan se askush nuk duhet të prekë njerëzit e ligjit, ndërsa duhet të hetohen dhe ndëshkohen autorët e këtij akti të rëndë.

"Dënoj me forcë sulmin ndaj prokurorit Albert Kuliçi! Kërkohet hetim dhe ndëshkim për autorët! Askush të mos guxojë të verë dorë ndaj njerëzve të ligjit!", shkruan Meta./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH