Globi

Tre shtete në SHBA heqin masat kufizuese, hapen palestrat dhe...

Shkruar nga Liberale
Tre shtete në SHBA heqin masat kufizuese, hapen palestrat dhe...

Disa shtete në SHBA kanë lehtësuar masat duke lejuar hapjen e shumë bizneseve.

Në Xhorxhia kanë hapur dyert biznese si sallone bukurie, palestra, qendra për tatuazhet, si dhe shumë kategori biznesesh të tjera.

Ndërkohë të hënën Xhorxhia do të heqë masat akoma më tej duke lejuar rihapjen e restoranteve dhe teatrove.

Një heqje e ngjashme e kufizimeve po fillon edhe në Alaskë dhe Oklahoma. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH