Globi

Tri automjete bëhen copash, aksidenti i rëndë u merr jetën pesë personave

Shkruar nga Liberale
Tri automjete bëhen copash, aksidenti i rëndë u merr jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur në verilindje të Atlantës ku mori jetën pesë personave.

Mediat e huaja shkruajnë se një aksident me tre automjete ndodhi herët këtë mëngjes në korsitë jugore të Interstate 85 në zonën e Duluth, tha policia e qarkut Gwinnett.

Një automjet ka fluturuar mbi murin e rampës së ngritur dhe ka rënë në korsitë e trafikut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH