Kronikë

Tragjike në Tiranë, bie nga kati i pestë, humb jetën 55 vjeçarja

Shkruar nga Liberale
Tragjike në Tiranë, bie nga kati i pestë, humb jetën 55

Një grua ra aksidentalisht nga pallati ku jetonte pasditen e kësaj të premteje në Tiranë, duke gjetur vdekjen.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:30, në rrugën “Komuna e Parisit”. Viktima, një 55-vjeçare me iniciale A. M., dyshohet se ra nga kati i 5-të.

Rrethanat e ngjarjes momentalisht nuk dihen dhe për zbardhjen e tyre po punon një grup hetimor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH