Kronikë

Tragjike në mbrëmje, rrëzohet në anë të rrugës dhe humb jetën, policia sqaron ngjarjen

Shkruar nga Liberale
Tragjike në mbrëmje, rrëzohet në anë të

Një 53 vjeçar i dehur dyshet se është rrëzuar në anë të rrugës në aksin e vjetër rrugor Laç-Milot dhe ka pësuar dëmtime në tokë.

Si pasojë 53 vjeçari ka ndërruar jetë.

Kurbin/Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, në aksin e vjetër rrugor Laç-Milot, në afërsi të Uzinës, dyshohet që shtetasi L. K. 53 vjeç, banues në Milot, duke lëvizur në këmbë në anë të rrugës, në gjëndje të dehur, është rrëzuar përtokë dhe është dëmtuar në pjesën e kokës, ku si pasojë ka humbur jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH