Aktualitet

Tragjike në Kavajë, 84-vjeçari i jep fund jetës

               Publikuar në : 10:53 - 16/09/20 liberale

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Sh.S., është gjetur pa shenja jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back