Globi

Tragjedi/ Digjet apartamenti, vdesin 7 persona

Shkruar nga Liberale
Tragjedi/ Digjet apartamenti, vdesin 7 persona

Të paktën shtatë persona humbën jetën në Uashington të SHBA-ve, pasi apartamenti në të cilin ndesheshin u përfshi nga flakët, pas një shpërthimi të fuqishëm në pallat.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikës. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH