Aktualitet

Tom Doshi: Në koalicion me PS-në, jo me Bashën

               Publikuar në : 12:27 - 26/04/21 liberale

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Tom Doshi gjatë një prononcimi për mediat përjashtoi në mënyrë kategorike krijimin e një koalicioni me Partinë Demokratike dhe Aleancën për Ndryshim.

“Kam 2 mandate në Shkodër dhe 2 i pretendoj në Tiranë. Vota do të shkojnë për PSD. Për koalicion paszgjedhor do të isha i gatshëm të bëjë me PS dhe jo me Bashën”, tha Doshi.

Tom Doshi dha dorëheqjen nga mandati në orët e para të mëngjesit të sotëm duke kërkuar nga KQZ që të bëjë zëvendësimin e tij me kandidatin tjetër.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back