Showbiz

Tom Cruise dëshiron të martohet sërish, ia vë syrin Shakirës. Filmohen sëbashku në Grand Prix

Shkruar nga Liberale

Tom Cruise dhe Shakira u takuan në Grand Prix të Formula 1 dhe fotoja e tyre së bashku nxiti thashetheme në mediat botërore. Pas zhgënjimeve në jetën personale, aktorit duket se i është rikthyer interesi me yllin kolumbian.

Sipas mediave ndërkombëtare, Tom Cruise është “jashtëzakonisht i interesuar të ndjekë” Shakirën.

Burime pranë yllit të “Top Gun” thanë për Page Six se: “Ka kimi mes tyre dhe ai dëshiron ta ndjekë atë. Shakira ka nevojë për një 'jastëk' të butë që të bjerë mbi të, dhe ky mund të jetë Tom", duke shtuar se Cruise ka avantazhin e të qenit "një djalë i mirë dhe me talent".

60-vjeçar është beqar prej kohësh, ndërsa 46-vjeçarja Shakira duket se ende nuk e ka mbushur boshllëkun që la Pique, pak kohë pas ndarjes së tyre.

Sipas të njëjtit raport, Cruise ishte aq i mahnitur nga "diva e popit" sa thuhet se i dërgoi asaj lule.

Pas martesave dhe lidhjeve të shkurtra, Cruise nuk e ka gjetur ende dashurinë e jetës së tij. Kohët e fundit, dëshmitë e njerëzve të afërt të Tom Cruise thanë për Radar Online se aktori është i papërshtatshëm për takime, pasi shumica e tyre dështojnë pothuajse menjëherë, sepse gratë e shohin atë "si egoist".

Tom do të donte të kishte dikë në jetën e tij, por e vërteta është se reputacioni i tij nuk është i mirë”, tha një person që e njeh mirë aktorin.

Ylli 60-vjeçar i Hollivudit mban një profil të ulët kur bëhet fjalë për jetën e tij personale, që pas ndarjes me Katie Holmes, e cila u shemb pas 6 vitesh në 2012.

Sipas të njëjtave informacione, marrëdhënia e tij me Hayley Atwell përfundoi keq. Bukuroshja britanike “e nxorri jashtë në vitin 2020, por e pranoi përsëri dy vjet më vonë. Por ajo nuk e duroi dot për shumë kohë” sipas publikimit.

Dhe fundi i marrëdhënies së tij me Hayley Atwell ishte një nga ngjarjet më të këqija në jetën e tij. “Ai luftoi shumë për të mbajtur Hayley-n. Por mënyrat e tij kontrolluese u bënë të paduruara për të- dhe ajo i dha fund.

Një nga arsyet pse Cruise është i ulët në listën e beqarëve më të kërkuar ka të bëjë me lidhjen e tij të gjatë me Kishën e Scientology.

“E gjithë gjëja e Scientologjisë është një pengesë për shumicën e grave dhe ajo nuk mund ta heqë saktësisht atë. Ai është shumë i përkushtuar për këtë”, tha një burim tjetër, duke shtuar se Tom Cruise dëshiron të martohet përsëri, pavarësisht nga martesat e tij të mëparshme të dështuara./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH