Globi

Tmerr/ Sapo doli nga palestra, biznesmenin e dhunojnë e bëjnë për spital

Shkruar nga Liberale
Tmerr/ Sapo doli nga palestra, biznesmenin e dhunojnë e bëjnë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin irlandez, Dublin, ku një biznesmen është dhunuar brutalisht nga një bandë.

Ngjarja ka ndodhur teksa biznesmeni ishte duke lënë palestrën, ndërsa një grup të rinjsh që mbanin maska e rrethuan duke e goditur disa herë me thika.

40-vjeçari mbeti edhe me lëndime të rënda në fytyrë dhe trup dhe arriti të shpëtonte nga duart e dhunuesve vetëm pasi disa kalimtarë të rastit ndërhynë, e po ashtu lajmëruan policinë. Ai u dërgua në spital në gjendje të rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH