Aktualitet

Tmerr në Lushnjë, 56-vjeçari përdhunon të sëmurën mendore

               Publikuar në : 13:27 - 27/07/20 liberale

Policia e Lushnjës ka vënë në pranga një 56 vjecar i cili dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase 33-vjecare e sëmurë mendore.

Njoftimi i plotë: 

Në datë 24.07.2020, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë në bashkëpunim me Prokurorinë Lushnje, ndaluan shtetasin E. B., 56 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase 33-vjeçare e cila është e sëmurë mendore dhe nga egzaminimet ka rezultuar 8 muajshe shtatzënë.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pa zotë për t’u mbrojtur”. / Gazeta Liberale

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back