Globi

Tmerr, i vë flakën vetes pranë karburantit

Shkruar nga Liberale
Tmerr, i vë flakën vetes pranë karburantit

Një burrë po lufton me jetën në spital, me 90% djegie të rënda, pasi 'i vuri flakën vetes' në oborrin e pikës së benzinës në Mançester.

Shërbimet e urgjencës shkuan me shpejtësi në një pikë karburanti Tesco në Blackley, Manchester

Policët pritet të punojnë për të kuptuar çfarë dhe pse ndodhi ngjarja.

Ngjarja ka terrorizuar të pranishmit, pasi flakët pranë pikës së karburantit rrezikuan një tragjedi të vërtetë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH