Aktualitet

Tjetërsuan procesverbalet e aksidentit, pezullohen tre policë në Korçë

Shkruar nga Liberale
Tjetërsuan procesverbalet e aksidentit, pezullohen tre policë në

Me vendim gjyakte, janë pezulluar tre punonjës të policisë në Korçë. Mësohet se ata kanë qenë pjesë e sektorit të qarkullimit rrugor.

Sipas burimebe, 3 punonjësit kanë tjetërsuar procesverbalet lidhur me një aksident të ndodhur. Hetimi ka zgjatur rreth 2 muaj, ndërsa priten informacionet zyrtare nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore të cilët kanë ekzekutuar vendimin e gjykatës së Korçës.

Hetimi është bërë me përgjime telefonash dhe përgjime ambientale, ndërsa nuk jepen më tepër detaje për shkak të hetimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH