Aktualitet

Tjetër lëkundje tërmeti, ja magnituda

Shkruar nga Liberale

Një tjetër pasgoditje tërmeti lëkundi vendin. Lëkundja është ndjerë jo pak, duke krijuar panik te qytetarët.

Sipas Qendrës Evropiane të Tërmeteve, lëkundja ka qenë me magnitudë 4.2 të shkallës Rihter dhe epiqendrën e ka 16 km nga Vora. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH