Aktualitet

Tiranë, rrëmbehet një vajzë 13 vjeçare

Shkruar nga Liberale
Tiranë, rrëmbehet një vajzë 13 vjeçare

Një vajzë 13 vjeçare është rrëmbyer në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Ndre Mjeda" sapo vajza ka zbritur nga furgoni i shkollës

"Në rrugën “Ndre Mjeda” dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka marrë jashtë dëshirës në automjet një 13 vjeçare dhe ështê larguar" njofton policia.

Burimet bëjnë me dije se rrëmbyesi udhëtonte me një mjet tip "Fiat" ngjyrë e kuqe.

Policia është vënë në ndjekje të automjetit dhe po punon itensivisht për identifikimin dhe kapjen e personit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH