Aktualitet

Tiranë/ Babai denoncon largimin nga banesa të 11-vjeçarit

               Publikuar në : 13:45 - 05/08/20 liberale

Një fëmijë 11-vjeçar me iniciale R. D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjarët ditën e djeshme.

Pas denoncimit të babait të tij Y. D., 35 vjeç, policia ka nisur kërkimet për gjetjen e tij.

Shtetasi Y. D., 35 vjeç, banues në Tiranë mbrëmjen e djeshme ka kallëzuar se i është larguar nga banesa, djali i mitur me iniciale R. D., 11 vjeç.

Punohet për gjetjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back