Aktualitet

Tiranë/ 59-vjeçari vetëvritet me armë zjarri

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ 59-vjeçari vetëvritet me armë zjarri

Një person i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen sotme në zonën e Linzës. Viktima është një 59-vjeçar me iniciale L.T.

“Më datë 03.09.2021, rreth orës 20:55, në Linzë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi L. T., 59 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH