Aktualitet

Tiranë/ 58-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i banesës

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ 58-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një 58-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i banesës dhe ka ndërruar jetë.

“Më datë 14.07.2022, në rrugën “Konferenca e Mukjes”, është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë, shtetasja B. N., 58 vjeçe, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor", njofton policia.

Mësohet se, materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH