Aktualitet

Tiranë/ 45-vjeçari humb jetën pas dëmtimit nga betonierja

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ 45-vjeçari humb jetën pas dëmtimit nga betonierja

Një 45 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Tiranë. Teksa punonte pranë një firme për prodhimin e tubacioneve të kanalizimeve, ai është dëmtuar nga rripi i betonieres dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zallherr dhe Policia vijon zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Me datë 19.06.2020, në Zallher, në një firmë të prodhimit të tubacioneve të kanalizimeve, duke punuar është dëmtuar nga rripi i betonieres, shtetasi H.Ll., 45 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH