Aktualitet

Tiranë/ 37-vjeçari i jep fund jetës

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ 37-vjeçari i jep fund jetës

Një person i ka dhënë fund jetë këtë të martë, duke u hedhur nga lartësia e pallatit ku ai banonte.

Bëhet fjalë për 37-vjeçarin me iniciale D.K., i cili është vetëhedhur nga pallati tek zona e ish-Fushës së Aviacionit në kryeqytet.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH