Aktualitet

Tirana sot pa drita, ja në cilat zona do ketë ndërprerje

Shkruar nga Liberale
Tirana sot pa drita, ja në cilat zona do ketë ndërprerje

Disa zona në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë elektrike për disa orë, ditën e nesërme, 11 tetor.

Sipas OSHEE, shkëputja e energjisë vjen si pasojë e punimeve në rrjet.

Zonat dhe orari:

11 tetor

09:00 – 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”, “Odhise Paskali”, “Hoxha Tasim”

09:00-13:00

Pjesërisht rruga “Muhamet Gjollesha” pranë “21 Dhjetorit”/Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH