Aktualitet

Tirana “përvëlohet” nga i nxehti ndërsa Korçën e mbulon breshëri

Shkruar nga Liberale
Tirana “përvëlohet” nga i nxehti ndërsa

Teksa Tirana dhe shumë qytete të tjera po digjen nga i nxehti, ku temperaturat kanë arritur 39 gradë celcius, Korça ka bërë një përjashtim, ku moti aty paraqitet me breshër.

Sipas njoftimeve fshati Rrëmbec i Maliqit është i përfshirë nga një stuhi breshëri kryesisht me kokrra të mëdha.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH