Aktualitet

Tirana dy ditë pa energji elektrike, zonat që preken

               Publikuar në : 20:07 - 09/10/19 liberale

OSHEE ka njoftuar se Tirana do të ketë përsëri ndërprerje të energjisë elektrike në datat 10-11 tetor. Në këtë njoftim, OSHEE ka publikuar zonat të cilat do të jenë pa energji elektrike për disa orë.

Mësohet se stakimi i energjisë elektrike do të bëhet për shkak të punimeve që po kryen në disa kabina të kryeqytetit.

Njoftimi:

Pershendetje, Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 10-11 Tetor

Vijojnë punimet për rikonstruksionin e kabinave në disa nga zonat e kryeqytetit. Më poshtë po ju informojmë për oraret e kufizimeve të energjisë dhe zonat e prekura

10 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”

10:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”

11 tetor

09:00 – 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”,  “Andrea Kostallari”.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back