Sport

Tirana anulon stërvitjen, ja shkaku

Tirana
               Publikuar në : 14:46 - 08/07/19 KN

Tirana pritej të zbriste sot në fushë, por klubi bardheblu ka shtyrë startin e përgatitjeve për sezonin e ri. Nuk dihen ende arsyet konkrete, por mesa duket fakti që blerjet nuk janë ende në Shqipëri.

Futbollistët janë njoftuar se do të lajmërohen në orët në vijim për ditën dhe orën e fillimit të përgatitjeve. Deri më tani Tirana ka zyrtarizuar tri afrime, pikërisht Elton Kale, Agustin Torasa dhe idriz Batha, ndërsa rikthimi i Tefik Osmanit është praktikisht një çështje e mbyllur./Gazeta Liberale

(Visited 26 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *