Sport

Tifozja e Juventusit “çmend” rrjetin pas humbjes së Interit

Shkruar nga Liberale

Interi nuk arriti të triumfonte në Champions duke humbur me rezultatin e ngushtë 0-1 ndaj Mançester Sitit.

Shumë lot trishtimi dhe hidhërimi për klubin po ashtu edhe për tifozët. Ndërkohë ata që kanë festuar padyshim kanë qenë rivalët e tyre në Itali.

Eva Padlok, ose siç njihet ndryshe tifozja e zjarrtë e Juventusit ka publikuar foto hot dhe video nga plazhi.

Ajo shfaqet më seksi se kurrë si dhe e lumtur për humbjen e zikaltërve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH