Showbiz

Thyen rregullin më të rëndësishëm/ Futet zarfi i zi në shtëpi, ja vendimi i “Big Brother’ për 4 banorët

Shkruar nga Liberale
Thyen rregullin më të rëndësishëm/ Futet zarfi i zi

Big Brother ditën e djeshme, futi një zarf të zi  në shtëpi, ku në të thuhej se Luizi, Olta, Armaldo dhe Kristi vazhdojnë të injorojnë rregullat e kësaj loje, njëra prej të cilave është edhe diskutimi për nominimet.

Për këtë arsye Vëllai i Madh i penalizoi banorët duke i “burgosur”. Dënimi fillon që nga mbrëmja e djeshme deri në prime-n e ardhshëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH