Aktualitet

“Thonë se kryetari fle gjumë”, ja si i përgjigjet Basha, fermerit

Shkruar nga Liberale
“Thonë se kryetari fle gjumë”, ja si i përgjigjet

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar këtë të diel një takim me fermerët e Lushnjes dhe Divjalës, teka ka dëgjuar problematikat e tyre dhe ka shpalosur platformën e partisë që drejton.

Gjatë bashkëbisedimit, njëri prej fermerëve e falenderoi Bashën për takimin, teksa u shpreh se në Tiranë e akuzojnë se “fle gjumë”.

Fillimisht të falenderoj që ke ardhur se thonë që kryetari fle gjumë”, tha fermeri.

Ndërkohë, kreu i demokratëve iu përgjigj: “Këta punë quajnë vjedhjen, po nuk vodhe këta thonë fle gjumë”./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH