Aktualitet

Thellohet tragjedia e familjes në Velipojë, ndërron jetë edhe 12-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Thellohet tragjedia e familjes në Velipojë, ndërron jetë

Kanë ndërruar jetë të katër anëtarët e familjes Gjoka, që ishin të shtruar në Itali pas shpërthimit të bombolës në Velipojë.

Ditën e sotme edhe djali i mitur, 12-vjeçari Enrik Gjoka nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve. Katër ditë më parë ka ndërruar jetë nëna e tij, Alketa Gjoka, ndërsa dy motrat Klarisa dhe Danjela vdiqën në muajin korrik

Të 4-të anëtarët e familjes ishin të shtruar në Itali, duke u kuruar që prej muajit korrik, pas djegieve të mëdha që pësuan.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH