Showbiz

Tha se e kishte ftuar të pinin nga një gotë në hotel, Bleros nuk i del "e keqja" me Linda Halimin: Ajo s' është mirë!

Shkruar nga Liberale
Tha se e kishte ftuar të pinin nga një gotë në hotel, Bleros

Këngëtarja e njohur kosovare, Linda Halimi befasoi me një deklaratë të fortë ndaj Bleros në spektaklin e së premtes të Big Brother VIP Kosova.

Ajo pretendoi se këngëtari para shumë viteve kur ishte i martuar me Teuta Krasniqin  ka tentuar që të hyjë me të në dhomën e hotelit ku ajo ishte duke qëndruar.

Pas kësaj deklarate, këngëtari theksoi se nuk e di a ka më vështirë për një njëri që është i padëshiruar në shtëpi dhe të tentojë të hyjë prapë në muhabet.

“E ka një logjikë kjo punë se mentalisht nuk je mirë, tjetër sqarim për mua nuk ka”.- ka thënë këngëtari.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH