Aktualitet

Tërmeti/Meta puth qenin hero të Forcave të Sigurisë së Kosovës (Foto)

Shkruar nga Liberale

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ndodhet në Kosovë, ku mori pjesë në ceremoninë e vlerësimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës.

Ai nuk harroi të falënderonte edhe qenin hero të FSK-së, i cili shpëtoi jetë nën rrënojat e Durrësit dhe Thumanës, pas tërmetit.

Por, këtë Meta e bëri me një gjest mjaftë të veçantë, duke u përkulur dhe e puthur në ballë qenin hero./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH