Aktualitet

Tërmeti me magnitudë 5.1, qytetarët e Tiranës dalin në rrugë

Shkruar nga Liberale
Tërmeti me magnitudë 5.1, qytetarët e Tiranës dalin në

Tërmeti i fundit me magnitudë 5.1 të shkallës rihter ka shkaktuar panik tek qytetarët e Tiranës.

Sipas Panoramës, në zonën e Rrugës së Kavajës shumë qytetarë kanë dal në rrugë dhe kanë frikë të ngjitën në banesat e tyre.

Ndërkohë po sipas Panoramës një pjesë e madhe po drejtohen drejt Sheshit Skënderbej, apo në zonë të tjera ku nuk ka objekte të larta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH