Aktualitet

Tërmeti i fuqishëm/ Ja ndihma që po ofrojnë vendet e rajonit

Shkruar nga Liberale

Tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë që goditi Shqipërinë më 26 nëntor, ka sjellë një sensibilizim të jashtëzakonshëm nga vendet fqinje, të cilat në këtë ditë vunë në dispozicion mjetet e tyre.

Më poshtë, ndihma dhe mjetet e vëna në dispozicion nga vendet e rajonit, përgatitur nga REL.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH