Kryesore

Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë

               Publikuar në : 16:50 - 03/08/21 liberale

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë pasditen e së martës.

Mediat në vend raportojnë se lëkundjet ishin me magnitutë 5 të shkallës Rihter dhe u regjistruan në ishullin Tilo.

Sipas autoriteteve, kjo ishte lëkundja e tretë e fortë që është ndjerë në zonë që nga fillimi i goditjeve të lehta.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back