1

Tërmeti/ Evi Reçi kujton 7 personat e afërm që humbi tragjikisht

               Publikuar në : 14:57 - 26/11/20 liberale

Evi Reçi humbi shtatë persona të afërm nga tërmeti i 26 nëntorit, që la pas shumë viktima, të plagosur dhe shtëpi të shkatërruara.

Sot një vit pas tragjedisë Evi ka kujtuar personat e dashur me një postim në Instagram. Këngëtarja dhe moderatorja ka publikuar një foto të tyre dhe shkruan se i kanë munguar shumë.

“Më keni munguar shumë! Një vit pa ju!”, shkruan Evi.

Nën rrënoja humbi jetën familja e xhaxhait të Evit, mikesha e saj e fëmijërisë, Diena, së bashku me të bijën dhe mamanë e saj.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back