Aktualitet

Tërmeti/ Balla: Grupi i PS dhe kryebashkiakët japin pagën e nëntorit

Shkruar nga Liberale
Tërmeti/ Balla: Grupi i PS dhe kryebashkiakët japin pagën e

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë të ditur se Grupi i PS dhe 60 kryebashkiakë do të dhurojnë pagën e nëntorit për të prekurit nga tërmeti.

“Grupi Socialist ne Kuvend dhe 60 kryetaret e bashkive dhurojne te gjithe pagen e muajit Nentor ne llogarine e percaktuar nga Qeveria per fondin e rindërtimit”, bën me dije Balla, shkruan Panorama.

Kujtojmë që më herët, kryeministri Rama ju bëri thirrje qytetarëve që të mos dërgojnë më veshje dhe ushqime, pasi mundësitë e maganizimit kanë shteruar./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH