Aktualitet

Tërmet në Kosovë Serbi dhe Maqedoninë e Veriut, ja sa ishte magnituda

Shkruar nga Liberale

Janë regjistruar lëkundje tërmeti mëngjesin e sotëm në Serbi, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Sipas raportimeve lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt.

Magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH