Aktualitet

Tërmet në Detin Jon

               Publikuar në : 19:18 - 17/01/20 liberale

Një tërmet me magnitudë 4.3 të shkallës rihter është regjistruar me epiqendër Detin Jon.

Sipas të dhënave tërmeti ka qenë 13 km nga Zakynthos, 242 km nga Athina dhe 89 km nga Patra.

Mësohet se thellësia e tij ka qenë 2 km.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back