Sociale

Temperaturat shkojnë deri në 20 gradë, ja si do jetë moti ditën e sotme

Shkruar nga Liberale
Temperaturat shkojnë deri në 20 gradë, ja si do jetë moti

Sot në Shqipëri, moti do të jetë me vranësira mestare në zonën veri-perëndimore, më tepër kthjellime në zonat lindore dhe Jug.

Temperaturat minimale do të jenë me rritje e mëngjes 1- 8 grade, temperaturat maksimale do të luhaten 12 – 14°C në veri , 16 -20°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH