Showbiz

Teksa Noizy performonte në skenë, qytetari bën veprimin e papritur, revolotohet reperi: Çoje edhe njëherë telefonin nëse ke b*th

Shkruar nga Liberale
Teksa Noizy performonte në skenë, qytetari bën veprimin e

Një zënkë mes një fansi dhe reperit të njohur,  Noizy ka ndodhur në një nga koncertet e tij. Nga një video e publikuar në rrjet shihet teksa reperi i tensionuar kërcënon në mes të club-it qytetarin i cili kishte shkuar të ndiqte performancën e tij por ka bërë një veprim nga i cili këngëtari është tensionuar.

Si duket shkak është bërë një emër që i riu kishte shkruajtur në telefonin e tij, emër i cili nuk i ka pëlqyer aspak Noizyt dhe duke marrë parasysh reagimin e reperit mendohet se i shkruajtur ka qenë emri i ndonjë prej rivalëve të tij.

A ke qejf të përfundosh në spital?, dëgjohet teksa i thotë Noizyt të riut që i kishte hedhur telefonin në skenë.

“Është dhe njëri këtu me telefon nëse ka qejf të përfundojë në spital. Çoje edhe njëherë telefonin nëse ke b*th. Hajde… Kush është ai që e nxori telefonin me një emër. A ke qejf të përfundosh në spital? Hajde këtu hajde, a ke qejf të përfundosh në spital?”, dëgjohet teksa bëtet Noizy.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH