Showbiz

Teksa Luizi performon në skenë Kiara i qëndron afër, Efi xhelozon për moderatoren: Ashtu ka dalë ajo, po rri kot atje

Shkruar nga Liberale
Teksa Luizi performon në skenë Kiara i qëndron afër, Efi

Teksa ishte duke performuar mbrëmë në skenën e "Cinco Cavalli club”, Luizi mori dhe Kiarën, me të cilën këndoi dhe këngën e bërë për të “Me ty”.

Por mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer aspak Efit, dhe duket se është bërë xheloze. Në një video që po qarkullon në rrjet, shihet se Kiara dhe Luizi janë duke qëndruar në skenë të dy, dhe këngëtari këndon ndërsa moderatorja i qëndron pranë. Në sfond dëgjohet zëri i Efit, e cila shprehet që të dalin dhe ish-banorët e tjerë në skenë, të rrinë kot si Kiara.

“E forta do jetë të dalim dhe ne në skenë të rrimë kot, ashtu ka dalë ajo, po rri kot atje”- dëgjohet të thotë Efi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH