Showbiz

Teksa diskutonin se cili banor largohet këtë të marte, Dea i kthehet Luizit: Unë them që del ti

Shkruar nga Liberale
Teksa diskutonin se cili banor largohet këtë të marte, Dea i

Sot banorët e "Big Brother VIP", kanë diskutuar se cili prej tyre do dalë nga shtëpia këtë të martë përveç Kristit, i cili hapi kutinë e pandorës dhe lajmi i mirë ishte fakti që i shpëtonte nominimit.

Ishte Luizi ai që e hapi bisedën duke thënë: “Do e them unë, por do e thuash dhe ti hapur”, duke iu drejtuar Kristit.

Luizi: Unë them del Diola, po ti?

Kristi: Edhe unë Diola

Luizi: Po ti? (i drejtohet Deas)

Dea: Unë them që del ti (i drejtohet Luizit)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH