Aktualitet

Të shtëna në Vlorë, plagoset një person

Shkruar nga Liberale
Të shtëna në Vlorë, plagoset një person

Një person është plagosur me armë zjarri në Vlorë mbrëmjen e kaluar.

Personi i plagosur po transportohet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje teksa ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për këtë plagosje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH