Aktualitet

Të shtëna në Shkodër, plagosen dy vëllezër

Shkruar nga Liberale
Të shtëna në Shkodër, plagosen dy vëllezër

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mëngjesin e sotëm në Postribë të Shkodrës. Mësohet se të plagosur kanë mbetur dy vëllezër.

Një prej vëllezërve është plagosur me armë zjarri, kurse tjetri me sende të forta. Autori është identifikuar dhe është shpallur në kërkim nga policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH