Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Laç, dy të plagosur rëndë

Shkruar nga Liberale
Të shtëna me armë zjarri në Laç, dy të plagosur

Të shtëna me armë zjarri raportohen në qytetin e Laçit, mbrëmjen e kësaj premteje. Burime bëjnë me dije se ka mbetur të plagosur rëndë dy persona.

Në gjendje të rëndë në spital ndodhen shtetasit Klevis Preçi dhe Ylli Brahimi. Flitet edhe për një të plagosur tjetër.

Ende nuk dihen motivet, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH